Bohaterowie


Alexandra Jonson (17 l.)
Dziewczyna z pozoru nie śmiała i normalna, jednak kiedy pozna się ją lepiej wiadomo że jest szalona i złośliwa. Uwielbia tańczyć, fotografować, czasem śpiewać, imprezy i spędzać czas z przyjaciółmi. Pół Polka, pół Amerykanka. Ma tylko ojca i brata bliźniaka Max'a.  Przyjaźni się z Victorią i Lea. Jej ojciec prowadzi bardzo dochodowy warsztat w którym sama pracuje. 

Victoria Smith (17 l.)
Szalona, piękna, chamska i każdy chłopak ją chce. Przyjazna i kochana dla przyjaciół. Imprezy, zakupy, śpiew i przyjaciele to jej życie. Matka zostawiła ją już dawno temu. Jej i Alex ojcowie przyjaźnią się.  

Lea Wesley (17 l.)
Pół Francuzka a pół Amerykanka. Słodka, piękna i szalona. Aktualnie mieszka w Londynie z matką, bo jej rodzice są po rozwodzie. Nie cierpi z nią mieszkać, bo woli ojca ale on nie może bo podróżuje po świecie. Lubi imprezy ale bardziej wieczory z przyjaciółmi przed telewizorem.

Max Jonson (17 l.)
Brat bliźniak Alex. Przystojny, uroczy i szalony. Dokuczają sobie z siostrą.  Ma podobne zainteresowania co siostra ale on nie jest złośliwy dla ludzi.
                                                   
                                                            Melody Dover-Jonson
9-letnia przyrodnia siostra Max'a i Alex. Na początku nieśmiała i ładna dziewczynka. Poznaniu to śmiała, odważna i dość podobna do Alex z charakteru dziewczynka. Uwielbia jazdę konną, muzykę, śpiewać i rysować. Podobnie jak jej rodzeństwo straciła matkę, więc jeszcze bardziej zżyła się emocjonalnie z nimi. Podobnie jak Alex nie cierpi Zayn'a a resztę znosi. Zayn Malik (19 l.)


 
Harry Styles (18 l.)

Liam Payne (18 l.)

Louis Tomlison (20 l.)

Niall Horan (18 l.)

Vanessa Parker
17-letnia opanowana jedynaczka często nie umiejąca podjąć decyzje, rzadko jej się to zdarza. Lubi One dierction ale nie aż tak by krzyczeć na ulicy gdy ich zobaczy. Jazda konna i konie to jej pasja i życie. Jej matka prowadzi stajnie gdzie jeździ, opiekuje się końmi i tym podobne. 

3 komentarze:

  1. W OPOWIADANIU BRAKUJE MNIE, MNIE KOCHANIE <3<3<3

    OdpowiedzUsuń
  2. mam pytanie jak nazywa sie dziewczyna ktora gra aleksandra

    OdpowiedzUsuń