piątek, 3 sierpnia 2012

Postacie

Alexandra Jonson (17 l.)
Dziewczyna z pozoru nie śmiała i normalna, jednak kiedy pozna się ją lepiej wiadomo że jest szalona i złośliwa. Uwielbia tańczyć, fotografować, czasem śpiewać, imprezy i spędzać czas z przyjaciółmi. Pół Polka, pół Amerykanka. Ma tylko ojca i brata bliźniaka Max'a.  Przyjaźni się z Victorią i Lea. Jej ojciec prowadzi bardzo dochodowy warsztat w którym sama pracuje. 


Victoria Smith (17 l.)
Szalona, piękna, chamska i każdy chłopak ją chce. Przyjazna i kochana dla przyjaciół. Imprezy, zakupy, śpiew i przyjaciele to jej życie. Matka zostawiła ją już dawno temu. Jej i Alex ojcowie przyjaźnią się.  

Lea Wesley (17 l.)
Pół Francuzka a pół Amerykanka. Słodka, piękna i szalona. Aktualnie mieszka w Londynie z matką, bo jej rodzice są po rozwodzie. Nie cierpi z nią mieszkać, bo woli ojca ale on nie może bo podróżuje po świecie. Lubi imprezy ale bardziej wieczory z przyjaciółmi przed telewizorem.
Max Jonson (17 l.)
Brat bliźniak Alex. Przystojny, uroczy i szalony. Dokuczają sobie z siostrą.  Ma podobne zainteresowania co siostra ale on nie jest złośliwy dla ludzi. 


Zayn Malik (19 l.)


 
Harry Styles (18 l.)

Liam Payne (18 l.)

Louis Tomlison (20 l.)

Niall Horan (18 l.)

--------------------------------------------------------------
Już nie długo dodam prolog i/lub pierwszy rozdział a to są postacie tak żebyście wiedzieli :)
Katy xxx

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz